LAZER KESİM

Lazer ışını, karbondioksit lazer kesim tezgahlarında, karbondioksit gazına elektrik akımı verilerek oluşturulur. Bunun yanı sıra lazer kesimde verimi daha da arttırmak için karbondioksit gazına azot ve helyum gazı eklenerek verim 1/3 oranında arttırılır. Elde edilen lazer ışını ile çeşitli tezgahlarda yapılan kesim işlemine ise Lazer Kesim denilmektedir.

METAL İŞLEME

Metal işleme konusunda genel olarak otomobil aksesuarları bağlantı parçaları, saç panolar, metal standlar, her türlü çelik kesim büküm ve kaynak işleri, döküm işleri, elektro statik toz boya, kamera direkleri, tel çitler ve örgüler, makina ve inşaat sektöründe her türlü fason metal imalatı metal züccaciye, hediyelik eşyalar ve sizin isteğiniz doğrultusunda imal etmeniz gereken tüm işlerinizi kendi bünyemizde çözüyoruz.

DEKORASYON

Dekorasyon konusunda uzman ekibimiz ve geniş makina parkurumuzla ferforje imalatları, metal stand imalatları, metal iç ve dış mekan kaplamaların, metal doğrama, metal gazeboların imalatı, oyun alanları imalatı, sportif ekipmanların imalatları, çit ve direkler, banklar, dekorasyona yönelik her türlü metal strüktür imalatı ve sizin isteğiniz doğrultusunda üretilecek parçaların imakatını tamemn kendi bünyemizde çözüyoruz. 

© Copyright 2013 - 2024 Aydın Lazer Dekorasyon | Kodlama ALKU