Aydın Lazer & Aydın Dekorasyon Lazer Kesim, Elektrostatik Toz ve Yaş Boyama San. Tic. Ltd. Şti 1997 Yılında Ostimde kurulmuş, Lazer kesim, elektro statik toz boyama, yaş boyama ve dekorasyon, çevre peyzaj işleri alanında 1500 m2 merkezde, 1000 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.    

Firmamız konusunda uzman kadrosu, yüksek üretim ve uygulama kalitesi ile ekonomik fiyatlarıyla siz siz müşterilerimizin güvenini kazanmış olup aranolan bir marka, firma haline gelmiştir.

Amacımız her zaman siz değerli müşterilerimizin güven ve tercihine layık olmak, daima karşılıklı anlayış ve hoşgörü içerisinde devamlı çalışmak ve birlikte çalışıp hep birlikte büyümektir.

Misyon 

Kaliteli üretim anlayışı ar-ge etkinlikleri ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan orozyona dayanıklı yüzey hazırlama, lazer kesim, elektrostatik toz boyama, dekoratif kaplama ve yaş boyama hizmeti vermektir.

Vizyon 

Yeni tekonolojileri takip edip kullanan yetkin kadrosuyla; girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla Türkiyenin en iyi lazer kesim, elektronik toz boyama, dekoratif kaplama ve yaş boyama hizmeti veren yan sanayi kuruluşu olmaktır.

© Copyright 2013 - 2024 Aydın Lazer Dekorasyon | Kodlama ALKU